Antalya Kadın Danışma Merkezi Ve Dayanışma Derneği’mizin konumlandığı Üçgen Mahallesi muhtar adayı Serpil Kaçaroğlu’nun özgeçmişi ve nitelikleri karşısında kadınlar olarak gururlandık.

Önceki mücadelelerinden tanıdığımız muhtar adayının kadın, çocuk, genç ve çevre konularındaki çalışmaları takdire şayandır. Çevreci bakış açısıyla Üçgen’e 1000 ağaç projesini tüm Antalya Kentine örnek olarak yaygınlaştırılması amaçlanmaktadır.

Emeği, dürüstlüğü, azmi, mücadeleci vasfı ile, hem mahalleye hem de kadın çalışmalarına katkısı yüksek olacaktır.

Üçgen Mahallesi’ni örnek bir mahalleye dönüştüreceğine inanıyoruz.

Mahallemizi, Kadınlar, gençler, çocuklar, yaşlılar, hayvanlar için daha temiz, düzenli yaşanabilir bir mahalleye dönüştüreceğini düşünüyoruz. Derneğimizin yapmış olduğu  “Kadınlar Nasıl Bir Kent İstiyor” konulu panelde güçlü ifadeleri ile kentsel sorunlara bakışı da kadınlar açısından değerli bulunmuştur. Üçgen Mahallemiz kadınların, çocuk ve yaşlıların gece gündüz parklar ve sokaklarda kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir mahalle olacaktır.

Kaçaroğlu’nun, esnafın gündelik yaşamına kadın bakış açısını getirmesi mahalleye katma değer sağlayıcı olacaktır. Üçgen Mahallesini, güvenli, temiz, düzenli, insani ilişkileri gelişmiş, dayanışmacı bir mahalleye dönüştüreceğine inancımız tamdır.

Serpil Kaçaroğlunun mahallemize katma değeri yüksek bir katkısı olacağını düşünüyoruz, destekliyoruz ve mahalle halkını da desteklemeye davet ediyoruz.

Dernek Yönetim Kurulu